Strona główna Rozrywka Uczciwy zarobek na seksie? To możliwe!

Uczciwy zarobek na seksie? To możliwe!

242
PODZIEL SIĘ

Chyba każdy człowiek zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że w seksie tkwią pieniądze. I to niebagatelne pieniądze. Jednak z drugiej strony też naprawdę sporo osób wychodzi z założenia, że na seksie nie da się zarobić w sposób uczciwy i legalny. Nic bardziej mylnego. Tylko trzeba do tej kwestii podejść z głową. Jednak ta branża wcale nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

W końcu chyba każdy biznes, zanim się go ruszy tak naprawdę i pełną parą, trzeba najpierw bardzo solidnie przemyśleć. Największe biznesy w końcu zaczynają się od nieśmiałych marzeń. Marzeń, które z biegiem czasu nabierają coraz wyraźniejszych i coraz bardziej realnych kształtów. W fazie planowania potrzeba nie tylko wielkiej wyobraźni, a także twardego stąpania po ziemi. Trzeba również wykonać mnóstwo żmudnej pracy – chociażby zrobić solidne badanie rynku, zastanowić się czy ma się na ten cel odpowiednie fundusze i czy się podoła.

To jest bardzo ważne pytanie. Nader dużo osób na fali entuzjazmu rzuca się praktycznie z motyką na słońce. To jest jeden z głównych powodów, dla którego wiele biznesów upada. W dodatku, statystycznie rzecz biorąc, upada jeszcze w pierwszym roku swojej działalności. A przecież nie tędy droga. Dlatego każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, a każdy przyszły przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę jak najszybciej z tego, że w biznesie nie można iść na skróty. Niezależnie od tego, o jakiej tutaj branży mowa. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w przypadku branży, która powiązana jest z seksem i szeroko rozumianą erotyką, droga na skróty zemści się i to raczej szybciej niż później.

Jak zacząć przygodę z seks telefonem?

Jeżeli mowa o legalnym zarabianiu pieniędzy na seksie – warto pomówić o seks telefonie. Niektórym może się wydawać, że sex telefon to swoiste echo przeszłości. Coś, co przeminęło bezpowrotnie w latach ’90. Wszystko przez wzgląd na upowszechnienie się Internetu. Właśnie wtedy Internet stał się tańszy i bardzo łatwo dostępny. A jeżeli pojawił się Internet, pojawiła się też darmowa treść erotyczna czy wręcz pornograficzna. Ale filmy, fotografie czy nawet erotyczne zabawki nie są w stanie zastąpić obecności drugiego człowieka. Możliwości wchodzenia w jakieś interakcje. Seks-telefon jest w stanie to wszystko ofiarować.

A w dodatku przez fakt, że rozmówcy nie widzą się nawzajem – jedna strona może się przed drugą dużo bardziej otworzyć. Dlatego zawsze będą chętni na to, żeby skorzystać z oferty seks-telefonu. A jak założyć seks-telefon? Najbardziej problematyczne, poza całą biurokracją, która pojawia się przy chęci założenia dowolnej firmy, wydaje się założenie specjalnej linii telefonicznej. Specjalnej czyli takiej o specjalnym numerze telefonu i określoną opłatą za minutę połączenia. Ale w dzisiejszych czasach to wcale nie jest takie trudne – wystarczy jedynie zgłosić się do jakiegoś operatora, który taką usługę proponuje. A dzięki Internetowi można taką ofertę znaleźć nader szybko. Potem wszystko zależy już od indywidualnych ustaleń oraz negocjacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here