Strona główna Rozrywka Uwodzenie w pigułce – jak wzbudzić jej zainteresowanie?

Uwodzenie w pigułce – jak wzbudzić jej zainteresowanie?

345
PODZIEL SIĘ

Wydawać by się mogło, że o uwodzeniu powiedziano już wszystko, ale jednak wiele osób ma z tym nadal problem. Co sprawia, że staniemy się atrakcyjni w oczach kobiet? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn każdego dnia, próbując zagadać koleżankę z pracy lub piękną ekspedientkę z piekarni. Co zrobić, by zauroczyć kobietę i zachęcić ją do bliższej relacji?

Bycie sobą to podstawa

W relacjach damsko-męskich nie ma miejsca na udawanie i okłamywanie. Mężczyzna nie powinien przesadnie ubarwiać swojego życia prywatnego, zawodowego. Wyolbrzymianie swoich dochodów, wyliczanie zalet auta, które się posiada, może zaimponować kobiecie, jednak będzie ona tylko na chwilę – nie będzie osobą, która okaże wsparcie i głębokie uczucie. Aby zainteresować sobą wartościową i uczuciową kobietę, trzeba otworzyć się i zaprosić ją do swojego świata – bez przekłamań i sztuczności. Bardzo przyciąga posiadanie własnej pasji – czegoś, o czym można byłoby opowiadać godzinami. Kobiety bowiem uwielbiają słuchać i podziwiać mężczyzn. Oczywiście same także potrzebują uwagi i zrozumienia.

Atrakcyjny mężczyzna to dobry słuchacz

Skupienie tylko na własnych zaletach i oczekiwanie stałego zainteresowania ze strony kobiety może spowodować, że straci ona ochotę na dalsze spotkania. Dobrze jest posłuchać tego, co druga strona ma do powiedzenia – o swoim dniu, ulubionym filmie czy książce. Świadomość, że ktoś słucha i okazuje zrozumienie jest o wiele bardziej wartościowa, niż drogie kolacje czy upojne noce spędzone w kilkugwiazdkowych hotelach. Warto wsłuchać się w poglądy drugiej strony, poznać jej największe marzenia i lęki. To daje szanse na lepsze jej poznanie i ocenienie, czy to właśnie „ta jedyna”.

Blog http://www.uwodzenie.org/ pomoże Ci zdobyć wymarzoną kobietę

Nie szata zdobi człowieka, ale…

Warto zadbać o estetyczny wygląd. Nikt nie wymaga markowej odzieży i drogich perfum, jednak należy pamiętać o higienie osobistej i schludności. Nie trzeba być też przystojniakiem, by zainteresować sobą kobietę. Nawet najprzystojniejszy mężczyzna nie ma szans u płci przeciwnej, gdy jest pokłócony z prysznicem, a grzebień widział ostatnio kilka tygodni temu. Ładnie pachnący, miły i przystępny mężczyzna prędzej wzbudzi ciekawość kobiety, niż zbyt pewny siebie, zapuszczony Alvaro.

Kobiety kochają komplementy

Każdy potrzebuje czasem dobrego słowa, a kobiety, jako istoty wrażliwe i łaknące akceptacji są tego bardzo dobrym przykładem. Niektórym powiedzenie czegoś miłego sprawia ogromną trudność, jednak warto przemóc się i docenić fryzurę, ubiór czy zdolności drugiej strony. Dzięki temu będzie miała pewność, że jest atrakcyjna i pożądana, a to zachęci ją do częstszych kontaktów i pogłębienia relacji.

Kobieta zmienną jest… I każda na swój sposób!

Warto mieć na uwadze, że każda kobieta ma inny charakter i do każdej trzeba podejść nieco inaczej. Powyżej wymienione zostały najważniejsze czynniki, które sprawiają, że mężczyzna zyskuje w oczach kobiety i ma większe szanse na nawiązanie z nią relacji. Należy pamiętać, że kobieta, jak i mężczyzna potrzebuje bliskości i ciepła, pod tym względem obie płci nie różnią się znacznie. Wartości są przecież wspólne dla wszystkich: każdy docenia szczerość, życzliwość i dobre słowa, których nigdy za wiele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here